KFC’den Six Pack’li ve Seksi Albay Sanders Eşliğinde Anneler Günü Reklamı

0
9
kfc-mothers-day-2019

8 Mayıs Anneler Günü, tüm annelerimize kutlu olsun!

Kentucky Fried Chicken’ın Albay Sanders’ı, Anneler Günü’ne özel reklamında bildiğimiz göbekli ve babacan dış görünümünden sıyrılarak, üstündeki beyaz atleti bir çırpıda yırtıp atan, ağarmış saçlarına rağmen kıvrak dans hareketleriyle ilahlaşan, kaslı bir Albay Sanders’la karşımıza çıkıyor. Sanders’ın arkasındaki papyonlu ve aynı oranda kaslı erkek dansçılar da reklamda dikkat çekiyor.

Amerika’daki restoranlarında Anneler Günü’ne özel satışa sunmaya hazırlandığı, 10 parça ya da daha fazla tavuk menüleriyle birlikte 29 Nisan-30 Haziran arasında restoran zincirinde satılacak menülerde tatlı bir alternatif olarak yerini alacak “Cinnabon” şekerlemesini tanıtmak ve annelere tatlı bir güzellik yapmak isteyen KFC, yeni reklam filmiyle kaslı erkelerden hoşlanan kadınların da gönüllerini fethediyor.

Çocuklarını bin bir güçlükle yetiştirmeye çalışan çilekeş anneler, KFC menülerini yerken, bir yandan da kişiselleştirilmiş “Chickendales Anneler Günü” videolarını chickendales.com websitesinden seyredebiliyor. Yarı çıplak haldeki Colonel’in hazırladığı, annelere özel dans hareketleriyle dans ederek, kendilerine ait sosyal medya kanallarından paylaşabiliyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Lüfen isminizi buraya yazınız